

Cheie tubulară hexagonală scurtă, dimensiune 3/4″ (19.0 mm), fabricată din oțel CrMo SCM-440 fosfatat pentru rezistență maximă. Designul compact de 60mm cu diametrul exterior de 84mm permite lucrul în zonele greu accesibile. Sistem AS-DRIVE integrat pentru aderență superioară.
| Tip | impact |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 3/4" (19.0 mm) |
| Dimensiunea capacului | 60 mm |
| Tipul capacului | hexagonal |
| Diametrul exterior al capacului | 84 mm |
| Diametrul prizei cu driver | 54 mm |
| Lungime | 74 mm |
| Material | CrMo SCM-440 |
| Finisaj de suprafață | fosfatat |
| AS-DRIVE | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.