

Furtun tehnic cu diametru interior de 10mm și lungime de 50m, fabricat din PVC de calitate superioară. Cu grosimea peretelui de 2.5mm și presiune maximă de lucru de 1 MPa, este destinat utilizării în sisteme pneumatice profesionale.
| Lungime | 50 m |
| Brand | VOREL |
| Grosimea peretelui | 2.5 mm |
| Diametrul interior | 10 mm |
| Presiune maximă de lucru | 1 MPa |
| Presiune de spargere | 4 MPa |
| ATM | 10/40 |
| Material | PVC |
| Rezistență la tracțiune | da |
| Rezistenta la radiatiile UV | da |
| Rezistenta la umiditate | da |
| Rezistenta la temperatura | da |
| Rezistenta chimica | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.