

Cheie combinată scurtă de 11 mm, fabricată din oțel de înaltă calitate (40CrV) și finisată cu crom lustruit. Cu lungime totală de 100 mm și cap dodecagon, oferă acces ușor în spații înguste. Caracterizată de unghi de 15° pentru manevrabilitate superioară și sistem AS-DRIVE pentru prindere sigură. Duritate de 42-48 HRC asigură rezistență și longevitate în aplicații profesionale de atelier.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 100 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 23.2 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 5.9 mm |
| Lățimea cheii cutie | 18.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 7.2 mm |
| Material | 40CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | lustruit |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.