

Cheie combinată din oțel CrV cu finisaj satin și cromat, conform standardului DIN 3113. Mărime 7 mm, capac inelat dodecagon cu unghi de 15°. Lungime totală 120 mm, cu duritate 42-48 HRC pentru rezistență în timp. Design AS-DRIVE pentru aderență optimă. Potrivită pentru lucrări în atelier și reparații generale.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 7 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 120 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 16.1 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 4 mm |
| Lățimea cheii cutie | 11.3 mm |
| Grosimea cheii inelare | 5.3 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.