



Cheie combinată satinată 29mm din oțel CrV, concepută pentru utilizare profesională în atelier. Capul inelat are 12 laturi (dodecagon) pentru prehensiune sigură, iar capul deschis este proiectat cu unghi de 15° pentru acces ușor. Finisajul cromat și satin conferă durabilitate și ușurință în identificare. Conformă cu standardul DIN 3113, dispune de tehnologia AS-DRIVE pentru performanță superioară.
Caracteristici principale:
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă! Purtați echipament individual de protecție atunci când lucrați. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de tipul de lucru efectuat. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți uneltele departe de îndemâna copiilor și manevrați-le cu grijă.
| Mărimea | 29 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 340 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 60 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 10 mm |
| Lățimea cheii cutie | 42.4 mm |
| Grosimea cheii inelare | 13.6 mm |
| Material | CrV |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| DIN | 3113 |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.