

Cheie combinată de dimensiune mare, construită din oțel carbon cu tratament termic (42-48 HRC) pentru rezistență maximă. Cap deschis și inel cu filet dodecagon asigură aprimare sigură și reduc riscul de cădere a piuliței. Lungimea de 507 mm și finisajul cromat satin conferă un aspect profesional și previn coroziunea. Cu unghi de 15° și tehnologie AS-DRIVE pentru înlăturare ușoară, este potrivită pentru lucrări intensive în atelier.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Mărimea | 48 mm |
| Brand | YATO |
| Un tip de cheie cutie | dodecagon |
| Lungime totală | 507 mm |
| Lățimea unei chei cu cap deschis | 101,5 mm |
| Grosimea unei chei cu cap deschis | 16 mm |
| Lățimea cheii cutie | 74 mm |
| Grosimea cheii inelare | 21.3 mm |
| Material | oțel carbon |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finisarea patului | satin |
| Duritate | 42-48 HRC |
| Unghiul capului | 15 ˚ |
| AS-DRIVE | da |
| Aplicație | atelier |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.