

Carotă TCT de 25 mm pentru metal, cu vârf din HSS 4341 acoperit cu nitrură de titan, asigură tăieturi precise în oțel carbon, inox și materiale plastice. Suport hexagonal de 1/4″ se adaptează la echipamentele standard. Adâncimea de tăiere de 25 mm permite prelucrarea eficientă a profilelor și pieselor metalice.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 25 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 103 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Adâncimea de tăiere | 25 mm |
| Material | oțel carbon |
| Material de foraj | HSS 4341 |
| Finisaj de gaurire | acoperit cu nitrur_x0010_5 de titan |
| Aplicație | wycinanie otworów w stal konstrukcyjnej (teowniki HEA, HEB, rozdzielnice elektryczne, skrzynki gazowe), stali nierdzewnej, |
| Aplicarea a continuat. | materiale plastice (ABS, PE, PVC, de asemenea armate cu fibra de sticla) |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.