









Pistol de lipit fără fir, 18V, cu baterie Li-Ion 2000 mAh și încărcător inclus. Timp de încălzire rapid de 25 secunde, temperatura de funcționare 200°C și eficiență de 25 g/min. Autonomie de până la 60 de minute de lucru continuu. Setul include 3 cartușe de lipici cu diametru 11 mm. Ideal pentru reparații rapide, craft și montaje în teren.
| Diametrul insertului de adeziv | 11 mm |
| Brand | YATO |
| Eficienţă | 25 g/min |
| Temperatura de functionare | 200 ˚C |
| Timp de încălzire | 25 s |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 h |
| Timp de lucru max | 60 min |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Masa | 0.3 kg |
| Setați conținutul | pistol de lipici |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.