



Set complet 11 piese pirogravură cu putere 30 W, temperatura vârf până la 400°C și timp de încălzire rapid 5-10 minute. Include 6 vârfuri pirografice din aliaj de cupru și vârf de lipit din oțel inoxidabil. Echipament profesional pentru decorarea lemnului, pieii și plutei cu precizie. Dotare completă: balon de încălzire, matrice, stand stabil și tablă de lipit pentru confort și siguritate în lucru. Cablu 1.3 m, clasa izolare I.
| Putere | 30 W |
| Brand | LUND |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Temperatura maximă a vârfului | 400 ˚C |
| Timp de încălzire | 5-10 min |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Masa staniului de lipit | 4 g |
| Material vârf de lipit | oţel inoxidabil |
| Material vârf pirografic | aliaj de cupru |
| Material de manevrare | PC |
| Lungimea cablului | 1.3 m |
| Aria secțiunii transversale a conductorului | 3Gx0.5 mm² |
| Tipul de izolare a cablului | H03VV-F |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Masa | 0.05 kg |
| Setați conținutul | balon de încălzire |
| Aplicație | lipire moale |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.