
Set de 10 burghie HSS-G din oțel de înaltă calitate, cu diametrul de 3,5 mm, ideale pentru forarea metalelor. Fabricate din material HSS 4241 cu punct de despicare și unghi de foraj de 135°, asigură performanță superioară și durabilitate crescută. Finisajul epilat reduce frecarea și oboseala burghiului, prolongând durata de viață a sculei.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.5 mm |
| Brand | STHOR |
| Lungime totală | 70 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 39 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 4241 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
| Aplicație | oţel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.