







Aparat profesional fără fir pentru ascuțirea lanțurilor de ferăstrău, alimentat la 18V cu baterie Li-Ion. Oferă viteză de rotație de 6500 min⁻¹ și permite reglarea unghiului de ascuțire între ±35°, asigurând ascuțire precisă și uniformă.
Notă: Bateria și încărcătorul nu sunt incluse.
| Cifra de afaceri | 6500 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Diametrul interior al discului | 23 mm |
| Diametrul exterior al discului | 108 mm |
| Grosimea maximă a discului | 3.2 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Material ghid | metal |
| Reglarea unghiului de ascuțire | ±35 ˚ |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 59.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 72.1 ± 3.0 dB(A) |
| Masa | 1.7 kg |
| Aplicație | pentru ascuțirea ferăstrăului cu lanț pentru mașini de prelucrat lemnul |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.