

Reductie profesională din oțel CrV 50BV30 cu filet 1/4″ (F) și 3/8″ (M), lungime 25 mm. Finisaj cromat și satin pentru rezistență la coroziune și aspect calitativ. Diametrul exterior al capacului de 12 mm permite utilizare în spații înguste. Conformă cu standardul DIN 3121, garantând compatibilitate cu accesoriile standard industriale.
| Dimensiunea manerului | 1/4" (6.3 mm) (F) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 3/8" (9.5 mm) (M) |
| Lungime | 25 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.