

Primești un email când produsul revine în stoc:
Burghiu HSS 6542 cu diametru 3,2 mm, ideal pentru lucrări de forare în tablă subțire de oțel, metale și polimeri. Cu punct de despicare și finisaj epilat, asigură găuri precise și curate. Unghiul punctului de foraj de 135° reduce frecarea și uzura, permițând o lucru mai rapid și mai ușor. Diametrul cilindric al suportului se adaptează la toate mașinile de găurit standard.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Diametru | 3.2 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime totală | 49 mm |
| Lungimea piesei de lucru | 9.5 mm |
| Tip de suport pentru scule | cilindric |
| Material | HSS 6542 |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| DIN | 338 |
| Unghiul punctului de foraj | 135 ˚ |
| Punct de despicare | da |
| Numărul de piese din set | 1 |
| Aplicație | tablă subțire de oțel |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.