

Adaptor de înaltă calitate din CrV 50BV30 pentru conectarea și reducerea dimensiunilor driverelor în lucrul cu chei și șurubelnițe. Dimensiuni: 3/4″ (F) la 1/2″ (M), lungime 53 mm. Finisaj cromat și satin pentru protecție împotriva coroziunii și durabilitate în timp. Certificat DIN 3121, garantând conformitate cu standardele europene de calitate.
| Dimensiunea manerului | 3/4" (19.0 mm) (F) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) (M) |
| Lungime | 53 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 36 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.