

Primești un email când produsul revine în stoc:
Antrenor T culisabil pentru clichete 1/2″, lungime 255 mm, confecționat din oțel CrV 50BV30 tratat și cromat. Capac cu diametru exterior de 24 mm și buton ergonomic de 13,5 mm. Finisaj satin și cromat pentru durabilitate. Conform standard DIN 3121, ideal pentru lucrări de mecanică și instalații.
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Lungime | 255 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 24 mm |
| Diametrul butonului | 13.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.