

Set 2 biți pentru șurubelniță, 1/4″ × 25 mm, vârf plat 8 mm, din oțel S2 cu finisaj măcinat și punct dur. Suport hexagonal standard. Cuplu maxim 12,9 Nm, ideali pentru aplicații generale cu șurubelniță electrică sau manuală.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | nivelat |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului plat | 8 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Cuplu maxim | 12.9 Nm |
| Numărul de piese din set | 2 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.