

Suflantă puternică și versatilă pentru grădină, cu funcție dublă de suflet și aspirare. Motor electric de 600W cu viteza de rotație reglabilă electronic (6000-16000 min⁻¹) pentru adaptare la diverse tipuri de muncă.
Set complet cu sacoșă pentru strângerea frunzelor și deșeurilor ușoare.
| Caracteristici | aspiraţie |
| Brand | YATO |
| Putere | 600 W |
| Cifra de afaceri | 6000-16000 min⁻¹ |
| Eficiența suflarii | 4 m³/min |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Diametrul de evacuare a duzei | 25 mm |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 82.1 ± 2.5 dB(A) |
| Masa | 1.2 kg |
| Putere acustică | 95.0 ± 2.5 dB(A) |
| Vibrații | 2.994 ± 1.5 m/s² |
| Setați conținutul | suflante |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.