

Bit Torx T30 cu adaptor 1/2″ și lungime 55 mm, fabricat din oțel S2 și CrV 6150 pentru rezistență maximă. Cuplu maxim 37,4 Nm și duritate 58-62 HRC garantează performanță fiabilă în operații de burghiere și înșurubare. Finisaj crom-nichel satin asigură protecție împotriva coroziunii, conform standard DIN 3120 pentru compatibilitate universală.
| Dimensiunea bitului Torx | T30 |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Cuplu maxim | 37.4 Nm |
| Lungime | 55 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-62 HRC |
| DIN | 3120 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.