



Aspirator performant cu putere de 2400W, ideal pentru curățarea eficientă a spațiilor mari. Rezervor de 70L cu capacitate mare și vacuum de lucru de 18 kPa asigură aspirare puternică pentru praf, lichide și detritus. Dotare completă cu 2 filtre HEPA și bule, tub flexibil, 2 tuburi prelungitor și mai multe vârfuri pentru adaptare la diverse suprafețe. Reglare putere pe 2 trepte, 4 roți pentru mobilitate ușoară și cablul de 6m oferă libertate de mișcare. Protecție IPX4 pentru siguranță în medii umede.
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | YATO |
| Putere | 2400 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Vacuum de lucru | 18 kPa |
| Capacitate rezervor | 70 l |
| Tip filtru | bule |
| Reglarea puterii | da |
| Priză pentru scule electrice | nu |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Lungimea cablului | 6 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Masa | 6.7 kg |
| Setați conținutul | aspirator |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.