

Zencuitor profesional din oțel rapid (HSS) cu unghi de punct 45° și 5 lame pentru teșiere uniformă. Diametrul de 20.5 mm și lungime de 45 mm îl fac ideal pentru găuri de șuruburi M5 până M10 și capete PH/PZ. Suport hexagonal 1/4″ (6.3 mm) se montează ușor în șurubelniță. Finisaj epilat și punct de despicare pentru performanță optimă pe metal, lemn și plăci laminate.
| Diametru | 20.5 mm |
| Brand | YATO |
| Lungime | 45 mm |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Unghiul punctului de foraj | 45 ˚ |
| Numărul de lame | 5 |
| Material | HSS |
| Finisaj de suprafață | epilat |
| Punct de despicare | da |
| Aplicație | teșirea marginilor găurilor din metal, lemn, plăci laminate etc. |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.