








Vibrator pentru beton fără fir, alimentare 18V, cu arbore și poker flexibil de 1,2 m lungime și diametru 25 mm. Frecvență de vibrație de 12.500 min⁻¹ și rotație de 3.100 min⁻¹ pentru compactarea eficientă a mortarului de beton proaspăt. Include unitate de antrenare, arbore flexibil și buzdugan vibrator. Clasa de izolare II, nivel de zgomot redus 63 dB(A). Compatibil cu baterii YT-82597 (acumulator și încărcător se cumpără separat).
| Cifra de afaceri | 3100 min⁻¹ |
| Brand | YATO |
| Frecvența vibrațiilor | 12500 min⁻¹ |
| Lungimea arborelui și a pokerului | 1.2 m |
| Diametrul pokerului | 25 mm |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 63.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 74.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.2 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3 kg |
| Setați conținutul | unitate de antrenare |
| Aplicație | compactarea mortarului de beton proaspăt |
| Compatibil cu(e) | YT-82597 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.