




Unealtă electromotoră polivalentă de 500W cu funcții multiple: tăiere, șlefuire, șpachelare și șmirghire. Viteză reglabilă electronic între 8000-16000 min⁻¹ permite adaptarea la diferite materiale și aplicații. Dotată cu sistem de aspirare praf integrat și deschidere rapidă pentru schimbarea accesoriilor. Pachetul include lame de ferăstrău, tampon șlefuire și 3 bucăți șmirghel.
| Aplicație | tăiere |
| Brand | YATO |
| Putere | 500 W |
| Cifra de afaceri | 8000-16000 min⁻¹ |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Sistem de aspirare a prafului | da |
| Viteza de rotatie reglabila electronic | da |
| Comutator de sens de rotație | nu |
| Iluminatul locului de muncă | nu |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 106.4 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 117.4 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 12.71 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.5 kg |
| Setați conținutul | unealtă oscilantă multifuncțională |
| Deschidere rapida | da |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.