





Primești un email când produsul revine în stoc:
Aparat complet pentru îngrijirea spațiilor verzi cu putere de 550W și viteză de rotație 10000 rpm. Dotată cu cap reglabil, linie de nylon de 1,6 mm și lățime de tăiere de 300 mm pentru o lucru eficient. Mânerul telescopic (1060-1260 mm) se adapteaza la orice utilizator, iar greutatea redusă de 2,3 kg ușurează manevrarea. Protecție electrică clasa II și lungime cablu 0,35 m pentru utilizare sigură în grădină.
| Putere acustică | 93.17 ± 1.52 dB(A) |
| Brand | YATO |
| Presiunea sonoră | 73.45 ± 1.52 dB(A) |
| Cap reglabil | da |
| Diametrul liniei | 1.6 mm |
| Lungimea firului de pe bobină | 6 m |
| Lățimea de tăiere | 300 mm |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Lungimea mânerului | 1060-1260 mm |
| Numărul de articole | 2 |
| Putere | 550 W |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Cifra de afaceri | 10000 min⁻¹ |
| Telescopic | da |
| Vibrații | 4.556 ± 1.5 / 4.306 ± 1.5 m/s² |
| Tensiune | 230-240 V a.c. |
| Masa | 2.3 kg |
| Lungimea cablului | 0.35 m |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.