



Primești un email când produsul revine în stoc:
Tarod de calitate profesională, dimensiune M6, fabricat din oțel rapid HSS M2 conform standardului DIN 371M. Cu lungime totală de 80 mm și lungime filet de 19 mm, este ideal pentru filetarea în diverse materiale. Pas de filet de 1 mm, precizie 1-etapă și înfăşurare grosieră asigură performanță și fiabilitate în aplicații industriale.
| Mărimea | M6 |
| Brand | YATO |
| Lungime | 80 mm |
| Lungimea firului de ață | 19 mm |
| Dimensiunea firului | metrică |
| Pasul filetului | 1 mm |
| dimensiunea arborelui | 6 mm |
| Material | HSS M2 |
| DIN | 371M |
| Precizia filetului | 1-etapă |
| Începutul firului | înfăşurare grosieră |
| Masa | 30 g |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.