




Șurubelniță de precizie cu acumulator 3.6V și kit complet de 39 piese, concepută pentru lucrări delicate în electronice și asamblări fine. Baterie Li-Ion cu 750 mAh oferă autonomie de 3.5 ore și se reîncarcă rapid în 1.5 ore prin USB. Dotată cu comutator de sens de rotație, LED pentru iluminarea zonei de lucru și indicator de încărcare.
| Cuplu maxim | 0,35 (propulsie electrică) |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 100 min⁻¹ |
| Tensiune | 3.6 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 750 mAh |
| Încărcător inclus | da |
| Tip încărcător | USB |
| Timp de lucru | 3.5 h |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Dimensiunea suportului de scule | 4 mm |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Iluminatul locului de muncă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Bit material | CrV |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 45.6 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 56.6 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 0.21 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.6 kg |
| Setați conținutul | șurubelniță fără fir |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.