



Set cu 2 pânze bimetal HSS M42 cu 8% cobalt pentru ferăstrău alternativ, optimizate pentru tăierea metalelor. Dinții fini (24 TPI) asigură tăieturi nete și precise, iar compoziția avansată M42+D6A+Co8% oferă durabilitate excepțională și rezistență la temperaturi ridicate. Dimensiuni: 300×12,6×0,65 mm. Potrivite pentru materiale din metal dur și oțeluri inoxidabile.
| Lungime | 300 mm |
| Brand | VOREL |
| Lăţime | 12.6 mm |
| Grosime | 0.65 mm |
| Material | bimetal M42+D6A+Co8% |
| Numărul de dinți pe inch | 24 TPI |
| Numărul de piese din set | 2 |
| Aplicație | metal |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.