
















Aspirator polivalent cu putere de 1600W și funcție auto-shaker pentru regenerare continuă a filtrului HEPA. Capacitate de 40 litri, flux de aer maxim 40 l/s și vid de lucru 22 kPa. Suportă aspirare uscată, umedă și evacuare pentru aplicații diverse. Reglare putere și comutator de operare pentru adaptabilitate. Priza pentru scule electrice integrata (sarcina max 2000W) permite utilizare directă cu unelte. Pachet complet include: tub flexibil, prelungitoare, mai multe vârfuri de aspiraie și filtru. Design compact cu 4 roți și cablul ascunzibil.
| Tipul muncii | uscat |
| Brand | YATO |
| Caracteristici | agitator automat de filtrare |
| Putere | 1600 / 3600 W |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Flux de aer max | 40 l/s |
| Vacuum de lucru | 22 kPa |
| Capacitate rezervor | 40 l |
| Tip filtru | HEPA |
| Reglarea puterii | da |
| Comutator mod de operare | da |
| Priză pentru scule electrice | da |
| Colică | da |
| Numărul de roți | 4 |
| Posibilitatea de a ascunde cablul | da |
| Sarcina maximă a prizei | 2000 W |
| Clasa de izolare electrica | I |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Masa | 12.9 kg |
| Setați conținutul | aspirator |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.