
Set profesional de 3 biți Torx cu vârf hexagonal de 6 mm, fabricați din oțel CrV 6150 de înaltă calitate. Lungimea de 25 mm și suportul 1/4” (6.3 mm) îi fac compatibili cu șurubelnițele și electricienele standard. Finisajul sablat și punctul sfâșiat asigură aderență excelentă și reductie a slipării. Capacitate de cuplu de 52 Nm permite utilizare în aplicații de fixare moderată la grea.
Avertizări: Atenție: purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | HEX |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului hexagonal | 6 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Finalizare punct | sfâșiat |
| Cuplu maxim | 52.0 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.