
Set de 3 biți cu vârf Pozidriv PZ3, confecționați din oțel CrV 6150 pentru durabilitate și performanță. Suportul hexagonal 1/4″ se adaptează la majoritatea șurubelnițelor standard, cu cuplu maxim de 19.5 Nm.
Avertizări: Utilizarea uneltelor de mână poate fi periculoasă. Purtați echipament individual de protecție. Folosiți numai unelte funcționale, nedeteriorate. Selectați tipul și dimensiunea sculei în funcție de lucru. Nu supraîncărcați uneltele. Țineți departe de copii.
| Vârf de săgeată | Pozidriv |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului Pozidriv (PZ) | PZ3 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 50 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Finalizare punct | sfâșiat |
| Cuplu maxim | 19.5 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.