
Set practic cu 3 biți de șurubelniță tip Phillips (PH1) pentru șurubelnițe cu suport hexagonal 1/4″. Realizați din oțel CrV 6150 de înaltă rezistență cu finisaj sablat, oferă durabilitate și aderență optimă. Lungimea de 50mm ușurează accesul în zone înguste, iar cuplul maxim de 3.5 Nm le face potrivite pentru lucrări casnice și profesionale.
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH1 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 50 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | sablat |
| Finalizare punct | sfâșiat |
| Cuplu maxim | 3.5 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.