
Set profesional de 3 biți cu vârf plat de 4 mm, lungime 25 mm și suport hexagonal 1/4″. Fabricați din oțel CrV 6150 cu finisaj măcinat și vârf dur, acestia rezistă la cuplu maxim de 1.4 Nm. Ideali pentru înșurubări precise în construcții, instalații și reparații diverse.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Vârf de săgeată | nivelat |
| Brand | STHOR |
| Dimensiunea vârfului plat | 4 mm |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | CrV 6150 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Cuplu maxim | 1.4 Nm |
| Numărul de piese din set | 3 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.