






Set compatibil cu întreaga gamă de unelte Sthor 20V, conținând două baterii Li-Ion cu capacități 4000mAh și 2000mAh. Încărcător rapid inclus cu timp de reîncărcare 1-2 ore, indicator LED de stare. Baterii cu 40Wh și 80Wh energie, tensiune operare 20V, curent ieșire 2.2A. Clasa izolare electrica II, masă redusă. Soluție versatilă pentru lucrări continue cu diferite dispozitive de sistem.
| Setați conținutul | baterie x2 |
| Brand | STHOR |
| Tensiune | 20 V d.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 2000 |
| Energia bateriei | 40 |
| Numar de baterii incluse | 2 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1 |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Curent de ieșire | 2.2 A |
| Tensiune de ieșire | 21.5 V d.c. |
| Tensiunea de operare | 20 V d.c. |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Masa | 0.4 |
| Pentru | pentru toate dispozitivele de sistem Sthor 20V |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.