

Set de 10 biți Torx T20x25mm din oțel S2 tratат termic, cu duritate 58-61 HRC pentru rezistență la oboseală și uzură. Suport hexagonal standard 1/4″ se adapteaza la majoritatea șurubelnițelor profesionale, cu cuplu maxim de 14,7 Nm pentru aplicații medii și grele.
| Vârf de săgeată | Torx |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea bitului Torx | T20 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 14.7 Nm |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.