

Set complet de 10 biți Torx T15 de calitate profesională, fabricați din oțel S2 tratat termic (58-61 HRC) pentru durabilitate maximă. Suportul hexagonal 1/4″ (6.3 mm) este compatibil cu șurubelnițele electrice standard. Cu lungime de 25 mm și cuplu maxim de 8.4 Nm, biții sunt optimizați pentru aplicații de precizie la echipamente electronice și instrumente delicate.
| Vârf de săgeată | Torx |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea bitului Torx | T15 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finisaj de suprafață | măcinat |
| Finalizare punct | dur |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 8.4 Nm |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.