

Set de 10 biți Phillips PH3 din oțel S2 forjat la rece, lungime 25 mm și prindere hexagonală 1/4″. Fabricație durabilă cu duritate 58-61 HRC și cuplu maxim de 45,1 Nm. Dotați cu sistem antiderapant pentru control superior și finisaj dur la vârf, biții sunt ideali pentru aplicații profesionale și casnice exigente.
| Vârf de săgeată | Phillips |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea vârfului Phillips (PH) | PH3 |
| Tip de suport pentru scule | în formă de hexagon |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 25 mm |
| Material | S2 |
| Finalizare punct | dur |
| Tehnologia de fabricație | forjat la rece |
| Duritate | 58-61 HRC |
| Cuplu maxim | 45.1 Nm |
| Sistem antiderapant | da |
| Numărul de piese din set | 10 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.