



Rotopercutor complet dotat cu putere de 620W și energie de impact de 2.4J, pentru aplicații de potcovire, foraj și foraj cu impact. Suport SDS-Plus cu viteză reglabilă până la 870 rpm și frecvență de curs până la 4850 rpm pentru versatilitate maximă în beton, lemn și alte materiale.
| Caracteristici | potcovire |
| Brand | STHOR |
| Tip de suport pentru scule | SDS-Plus |
| Putere | 620 W |
| Cifra de afaceri | 0-870 min⁻¹ |
| Energia de impact | 2.4 J |
| Frecvența cursei | 0-4850 min⁻¹ |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Diametrul maxim de gaurire in beton | 24 mm |
| Diametrul de gaurire max | 13 mm |
| Diametru maxim de gaurire in lemn | 30 mm |
| Impact | da |
| Dimensiune max | 13 mm |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 103.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 11.376 ± 1.5 / 9.657 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.8 kg |
| Setați conținutul | burghiu cu ciocan |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.