

Roată pivotantă ușor de instalat, construită din polipropilenă rezistentă, cu rulment POM pentru rotație fluidă. Ideală pentru mobilier, echipamente de depozit sau orice aplicație care necesită mobilitate ușoară.
| Sarcina maxima | 30 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 65 mm |
| Înălţime | 84 mm |
| Lăţime | 23 mm |
| Diametrul axei | 6 mm |
| Lungimea axei | 25 mm |
| Material | PP |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | POM |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.