

Primești un email când produsul revine în stoc:
Roată pivotantă de diametru 200mm cu capacitate de 150 kg, fabricată din cauciuc negru rezistent. Echipată cu rulment tip rolă pentru deplasare fluidă și liniștit. Temperatura de funcționare 10 la +50°C o face adecvată pentru utilizare indoor și outdoor, ideală pentru mobilier industrial, echipamente logistice și coșuri de transport.
| Sarcina maxima | 150 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 200 mm |
| Înălţime | 235 mm |
| Lăţime | 46 mm |
| Material | cauciuc negru |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Rulment | da |
| Tip rulment | rola |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.