

Roată pivotantă de 100 mm cu cauciuc gri și frână de blocare, sarcina maximă 45 kg. Construcție robustă cu rulment de fricțiune pentru rotație lin și controlat. Dimensiunile compacte (134 mm înălțime, 26 mm lățime) și axa de 12 mm permit montaj ușor pe mobilier, dispozitive de transport sau echipamente industriale. Frâna integrată asigură stabilitate când este oprit.
| Sarcina maxima | 45 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 100 mm |
| Înălţime | 134 mm |
| Lăţime | 26 mm |
| Diametrul axei | 12 mm |
| Lungimea axei | 31 mm |
| Material | cauciuc gri |
| Tip | rotație |
| Frână | da |
| Rulment | da |
| Tip rulment | fricțiune |
| Tip de montare | pat |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.