

Roată pivotantă din cauciuc gri, rezistentă și durabilă, cu diametru 75 mm și capacitate de sarcină 30 kg. Montaj pe gaură cu ax de 10 mm și rulment de fricțiune pentru mișcare liniștită. Temperaturii de lucru între -10 și +50°C pentru utilizare în interior și exterior.
| Sarcina maxima | 30 kg |
| Brand | VOREL |
| Diametru | 75 mm |
| Înălţime | 101 mm |
| Lăţime | 21 mm |
| Diametrul axei | 10 mm |
| Lungimea axei | 25 mm |
| Material | cauciuc gri |
| Tip | rotație |
| Frână | nu |
| Tip rulment | fricțiune |
| Tip de montare | gaură |
| Rezistenta la temperatura | -10 ~ +50 ˚C |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.