





Primești un email când produsul revine în stoc:
Presostat electronic cu control automat pentru pompe de apă, putere maximă 2200 W. Racord apă 1″ (25 mm), presiune de lucru 0.5-6 bar cu protecție împotriva funcționării la uscat. Display LCD, tensiune 220-240 V, frecvență 50/60 Hz, curent maxim 16 A. Cabluri de 1 m (intrare) și 0.5 m (ieșire), material PP, protecție IP65 pentru medii umede. Temperatura apei până la 60°C, temperatura ambiantă 5-40°C. Perfect pentru sisteme de apă cu control automat de presiune.
Caracteristici: pornire/oprire automată, control electronic al presiunii, protecție la funcționare în gol.
| Gest | PC-58P |
| Brand | YATO |
| Diametru racord apa | 1" (25.0 mm) |
| Putere maxima | 2200 W |
| Presiune maximă de lucru | 10 bar |
| Presiunea inițială | 0.5-6 bar |
| Presiune de oprire | 0.8-9.8 bar |
| Tensiune | 220-240 V a.c. |
| Frecvenţă | 50/60 Hz |
| Curent maxim | 16 A |
| Material | PP |
| Tipul de afișare | LCD |
| Pornire/oprire automată | da |
| Control electronic al presiunii | da |
| Protecție împotriva funcționării la uscat | da |
| Lungimea cablului | 1 (intrare) |
| Temperatura maxima a apei | 60 ˚C |
| Temperatura mediului ambiant | 5~40 ˚C |
| Grad de protectie | IP65 |
| Masa | 1 kg |
| Aplicație | pentru controlul automat al pompelor de apă |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.