







Presă de nituire profesională cu baterie 18V, ideală pentru lucrări de asamblare rapidă în construcții, metalurgie și industrie. Dispozitivul zdrobitor cu o forță de 2040 kg procesează nituri din oțel inoxidabil și aluminiu în diametre de 2.4 mm până la 5 mm. Echipat cu motor fără perii de înaltă eficiență, baterie Li-Ion 3Ah cu încărcător rapid (1.5 ore) și indicator de stare. Curs pistonului până la 25 mm și capacitate de îmbuire a elementelor până la 5 mm grosime.
| Aplicație | nituri din oțel inoxidabil |
| Brand | YATO |
| Diametrul nitului | 2.4 |
| Forța de zdrobire | 2040 kg |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 3000 mAh |
| Energia bateriei | 54 Wh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Cursa pistonului actuatorului max | 25 mm |
| Grosimea max. a elementelor îmbinate | 5 mm |
| Tip motor | fără perii |
| Încărcare rapidă | da |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX0 |
| Presiunea sonoră | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 3.94 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 1.6 kg |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.