

Prelungitor rabatabil ¼” din CrV 50BV30, lungime 76 mm, cu finisaj cromat și satin. Material rezistent și design articulat permite acces la zone dificil accesibile în reparații și lucrări de montaj. Conform standardului DIN 3121, oferă fiabilitate și compatibilitate cu scule standard de ¼”.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Tip | înclinabil |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Dimensiunea driverului | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 76 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12.4 mm |
| raza tijei | 8.3 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.