

Prelungitor de înaltă calitate fabricat din oțel CrV 50BV30, cu finisaj cromat și satin. Permite rotirea în mai multe direcții datorită sistemului cu bilă, facilitând accesul la șuruburi și piulițe în locuri greu accesibile. Dimensiunile compacte și greutatea redusă îl fac perfect pentru lucrări de precizie în domenii precum tâmplărie și mecanică.
| Tip | înclinabil |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime | 254 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 24 mm |
| raza tijei | 14.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.