

Prelungitor profesional 1/4″ din oțel CrV 50BV30, cromat și satinat, cu lungimea de 152,4 mm. Fabricat conform standardului DIN 3121, asigură fiabilitate în orice situație de lucru. Diametrul capului de 12,4 mm și raza tijei de 8,3 mm garantează durabilitate și compatibilitate cu dispozitivele standard.
Avertizări: Purtați echipament de protecție personală atunci când lucrați.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/4" (6.3 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 1/4" (6.3 mm) |
| Lungime | 152.4 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 12.4 mm |
| raza tijei | 8.3 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.