

Prelungitor profesional 1/2″ (12,7 mm) cu lungime de 127 mm, din oțel CrV 50BV30 tratat la duritate optimă. Diametrul exterior de 24 mm și rază a tijei de 14,5 mm asigură robustețe și compatibilitate cu seturile standard. Finisaj cromat și satin protejează împotriva coroziunii. Conform DIN 3121, este soluția ideală pentru extinderea capacității atelierelor și a seturilor de scule mecanice.
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Brand | YATO |
| Dimensiunea driverului | 1/2" (12.7 mm) |
| Lungime | 127 mm |
| Diametrul exterior al capacului | 24 mm |
| raza tijei | 14.5 mm |
| Material | CrV 50BV30 |
| Finisaj de suprafață | cromat |
| DIN | 3121 |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.