




Pompă cu baterie Li-Ion de 3000 mAh, ideal pentru aplicații de drenaj și transfer de fluide în șantiere și ateliere. Puterea de 380 W asigură ridicarea apei până la 22 m înălțime și aspirare de la 9 m adâncime. Indicator de încărcare și încărcător rapid 220V inclus. Clasa de izolare III și grad de protecție IPX4 garantează siguranță în medii umede.
Caracteristici principale:
| Putere | 380 W |
| Brand | YATO |
| Performanță max | 1800 l/h |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitatea bateriei | 3000 mAh |
| Numar de baterii incluse | 1 |
| Încărcător inclus | da |
| Tip încărcător | rețea 220-240V~ 50/60Hz |
| Timp de încărcare | 1.5 h |
| Diametru racord apa | G3/4 |
| Inaltime maxima de ridicare | 22 m |
| Adâncime de aspirare max | 9 m |
| Temperatura fluidului max | 35 ˚C |
| Indicator de încărcare a bateriei | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IPX4 |
| Masa | 3.25 kg |
| Aplicație | pentru pomparea apei si uleiului |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.