






Pistol de umflat roți complet echipat cu manometru și furtun de 50 cm, ideal pentru întreținerea rapidă a anvelopelor. Dispozitiv cu acumulator 18V care oferă o eficiență de 14 l/min și permite măsurarea presiunii în trei scale (MPa, bar, PSI). Ușor și portabil, cântărind doar 0.8 kg, se potrivește perfect în orice garaj sau set de unelte auto.
În set: adaptor pentru furtun și accesorii push-up suplimentare.
Avertizări: Acumulatorul și încărcătorul nu sunt incluse în pachet.
| Domeniul de măsurare | 1.04 / 10.4 / 150 MPa/bar/PSI |
| Brand | YATO |
| Eficienţă | 14 l/min |
| Tensiune | 18 V d.c. |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Numar de baterii incluse | lipsa |
| Încărcător inclus | nu |
| Lungimea furtunului | 50 cm |
| Manometru | da |
| Clasa de izolare electrica | III |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 77.1 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 85.1 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 2.33 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 0.8 kg |
| Setați conținutul | push-up |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.