






Cheie de impact electric profesională de 1020 W cu cuplu maxim de 600 Nm, destinată aplicațiilor industriale exigeante. Dispune de rotații reversibile și viteze ajustabile până la 2700 min⁻¹ pentru control precis. Suporturile pentru scule de 1/2″ și 1/4″ HEX oferă versatilitate. Setul complet include 4 priza impact (17, 19, 21, 22 mm) și cablul de 4 metri. Clasa de izolare II și protecție IP20 asigură utilizarea sigură.
| Putere | 1020 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 2600 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 2700 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 600 Nm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Dimensiunea suportului de scule | 1/2" (12.7 mm) |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 100.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 111.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 18.9 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 3.7 kg |
| Setați conținutul | cheie cu impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.