






Cheie de impact electric profesională de 450 W cu cuplu maxim de 450 Nm, proiectată pentru lucrări grele de demontare și strângere. Caracteristicile includ comutator de rotație reversibilă, viteze ajustabile până la 3300 min⁻¹ și cablul de 4 metri pentru ușurința manevrării. Setul include 4 priza impact de diferite dimensiuni (17, 19, 21, 22 mm), fiind gata de utilizare imediat.
| Putere | 450 W |
| Brand | YATO |
| Cifra de afaceri | 0-3300 min⁻¹ |
| Frecvența cursei | 0-3300 min⁻¹ |
| Cuplu maxim | 450 Nm |
| Tensiune | 230 V a.c. |
| Frecvenţă | 50 Hz |
| Tip de suport pentru scule | furnizor |
| Comutator de sens de rotație | da |
| Lungimea cablului | 4 m |
| Clasa de izolare electrica | II |
| Grad de protectie | IP20 |
| Presiunea sonoră | 96.0 ± 3.0 dB(A) |
| Putere acustică | 107.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrații | 17.648 ± 1.5 m/s² |
| Masa | 2.24 kg |
| Setați conținutul | cheie cu impact |
Nu există întrebări pentru acest produs. Fii primul care întreabă!
Recenzii clienți
Nu există recenzii încă. Fii primul care lasă o recenzie.